Labākie totalizatori

Totalizatori ir ļoti plašs tirgus ar kaudzi piedāvājumu, tāpēc īstā izvēle ir ļoti svarīga, ja esi nolēmis veikt sporta likmes. Šeit iepazīstināsim ar vērā ņemamiem kritērijiem, kas izvēli atvieglos.

  Lai gan pie mums arī atradīsi objektīvu sarakstu ar labākajiem totalizatoriem, tev jebkurā gadījumā pašam jāizlemj, kuram dosi priekšroku. Protams, labāk un pat vēlams atvērt kontu vairākos totalizatoros, taču sākt ieteicams ar vienu.

  Var šķist, ka totalizators visur ir vienāds. Jā, pamatlietās tā ir pilnīga taisnība, tomēr atšķirības sākas dažādās niansēs.

  Pieejamība

  Labākā piedāvājuma meklējumos bieži vien saskarsies ar dažādiem ārzemju totalizatoriem. Tomēr Latvijas likumdošana pieeju tiem lielākajā daļā gadījumā liegs. Latvijā pieejamie totalizatori savas darbības nodrošināšanai ir saņēmuši Izložu un Azartspēļu uzraudzības inspekcijas licenzi.

  To savā ziņā var saukt arī par sava veida drošības garantu. Protams, citi bez Latvijas licenzes esošie totalizatori arī lielākajā daļā gadījumu ir droši, tomēr to izmantošanā ir vairāki riski, kas jāņem vērā.

  Totalizatori Latvijā, visticamāk, būs labākā vieta, kur sākt savu spēlētāja karjeru.

  Iemaksas un izmaksas

  Ņemot vērā šo divu funkciju nozīmi, tām vajadzētu būt izvēles kritēriju augšgalā. Totalizators viens no otra lielākoties atšķirsies ar ātrumu un pieejamajām metodēm.

  Tajā pašā laikā jāatzīst, ka totalizatori Latvijā iemaksu un izmaksu ziņā stingro nosacījumu dēļ diži neatšķirsies. Standarta metodes ir kartes, bankas pārskaitījumi un internetbanka. Citviet pasaulē metožu klāstā pieejami arī dažādi norēkiņu resursi (paypal, skrill utt.).

  Ja izmaksas notiks nekavējoties, tad izmaksu ātruma ziņā novērosi dažādas atšķirības, uz kurām balstoties veikt savu izvēli. Pārsvarā izmaksas notiek stundas līdz pat dienas laikā. Tomēr arvien plašāka zibmaksājumu pieejamība, visticamāk, šis nevienlīdzības laika gaitā mainīs.

  Koeficienti

  Dažādu iemeslu dēļ dažādi totalizatori piedāvās atšķirīgus koeficientus. Protams, svārstības būs nelielas, taču ir situācijas, kad tās var būt izšķirošas.

  Plašais tirgus liek totalizatoriem savā starpā kārtīgi konkurēt arī piedāvāto koefcientu ziņā.

  Totalizatori Latvijā lielākoties izmanto īpašu servisu piedāvātos koeficientus, tomēr tos izmaina koeficientos iestrādātās komisijas un citi faktori. Tajā pašā laikā katrs sevi cienošs totalizators nodrošina arī savu bukmeikeru komandu, kuri izliek koeficientus lokāliem notikumiem vai īpašajām likmem.

  Sporta likmes

  Protams, svarīgs ir arī sporta veidu un likmju piedāvājums. Pirms savas izvēles noteikti ir vērts ar to iepazīties.

  Uztraukumam gan nav pamata, jo Latvijā pieejamie totalizatori tev nodrošinās populārāko sporta veidu likmes. Basketbola likmes, futbola likmes, hokeja likmes. NHL, NBA, KHL. Un tā tālāk un tā joprojām.

  Atšķirības lielākoties būs nišas sporta veidos – esports, šautriņas, badimtons utml. Tāpat totalizatori mēdz piedāvāt dažādas īpašās likmes izklaidē, politikā vai ar latviešu sportistiem saistītos notikumos.

  Bonusi un īpašie piedāvājumi

  Lai piesaistītu jaunus klientus, totalizators izmanto dažādus reģistrācijas bonusus. Pēcāk ievērosi arī īpašos piedāvājumus esošajiem klientiem (lojalitātes programma, utt.)

  Papildu grūdiens, protams, ir lieliski, taču jābūt vērīgam un jāiepazīstās ar noteikumiem pirms bonusa izmantošanas. Latvijā pieejamie totalizatori piedāvā bezriska likmes, dažādus apgrozījuma bonusus, reizēm pat bezmaksas reģistrācijas bonusus.

  Atkarībā no lielāku sporta notikumu regularitātes, pastāvīgajiem klientiem totalizatori laiku pa laikam piedāvā iegūt dažādus apgrozījuma bonusus vai bezriska likmes.

  Klientu serviss

  Totalizatori to izmantošanas sākumposmā var radīt kaudzi galvassāpju. Tāpēc ir ļoti svarīgi, lai kāds tev varētu palīdzēt un operatīvi sniegt risinājumus.

  Pārsvarā atradīsi iespējas sazināties ar čata, tālruņa vai epasta palīdzību. Atškirības lielākoties būs pieejamībā un kvalitātē. Var gadīties, ka totalizators ir izveidojis čata opciju, taču nav nodrošinājis, ka tajā pīķa stundās būs kāds, kurš sniegs palīdzību. Vai, piemēram, pieejams ir epasts, taču tajā atbildes netiek sniegtas laicīgi vai vispār.

  Pieredze gan liecina, ka totalizatori Latvijā klientu servisu tur salīdzinoši augstā līmenī.

  Atbildīga spēle

  Varbūt sākumā tas var nesķist svarīgi, taču laicīgi nodrošināties nekad nenāk par ļaunu. Lai gan parasti ir vēlams uzstādīt savus limitus jau pirms reģistrēšanās, šajā jautājumā lieliski palīdz arī operatori, kas, atsevišķās situācijās, iespējams, ir pat efektīvāk.

  Spēlētājam ir iespējams uzlikt dienas iemaksu limitus, laika ierobežojumus utt. Tāpat viegli pieejami ir dažādi pašnovērtējuma testi, ieteikumi, kur vērsties pēc palīdzības nepieciešamības gadījumā.

  Kvalitatīvam totalizatoram ir ļoti svarīgi, lai viņa klients var justies nodroši visās situācijās.

  Savos apskatos cenšamies nodrošināt pēc iespējas plašāku un objektīvāku informāciju. Tāpēc pirms izvēles noteikti iepazīsties ar tiem, lai pašam nav ilgstoši “jāsērfo” pa operatoru lapām, ar mērķi atrast sev nepieciešamo informāciju. Zināšanas ir spēks, totalizatoru spēlē zināšanas var nodrošināt arī peļnu.

  Totalizatoru piedāvājums mēdz regulāri mainītes, tāpēc uzmanīgi sekojam tam līdzi, lai pietiekami operatīvi varētu atjaunot publicēto informāciju. Galvenais ir neapjukt un izdarīt galējo izvēli ar prātu.

  Par autoru Linkedin Instagram Twitter
  Autors - Kārlis Krūmiņš
  Kārlis Krūmiņš

  Sporta-likmes.lv satura menedžeris. Tiešsaistes kazino entuziasts un pieredzējis satura veidotājs.