Betsafe totalizators
4.5

Betsafe totalizators

Betsafe totalizators: 3 X €10 likmes bez zaudējuma riska

Betsafe ir Zviedrijas azartspēļu kompānijas “Betsson” totalizators, kurš savu darbību sācis 2006.gadā un šobrīd aptver vairāk nekā 450 000 klientu visā pasaulē, arī Latvijā. Darbības pirmssākumos tas bija pazīstams ar Triobet vārdu.

Betsafe atsauksmes

Plusi:

  • Starptautisks zīmols
  • Plašs live likmju piedāvājums

Mīnusi:

  • Lēnas izmaksas

Licenze

Latvijas izložu un azartspēļu inspekcijas licenze, iegūta salīdzinoši nesen, 2016.gadā. Tāpat darbības nodrošināšanā tiek izmantots PCI Security drošības standarts.

Reģistrācijas bonuss

Betsafe piedāvā jaunajiem klientiem sākt sporta likmju veikšanu ar 5×10 eiro bezriska likmēm. Lai tās saņemtu, jāreģistrējas un jāveic vismaz 20 eiro iemaksa. Pēc iemaksas veikšanas spēlētājs automātiski saņem trīs bezriska likmes kopumā 30 eiro vērtībā. Betsafe bonusa kods šajā gadījumā nav nepieciešams.

Pirmās trīs bezriska likmes būs derīgas 30 dienas pēc reģistrēšanās, taču nākamajos divos mēnešos spēlētājs saņems vēl vienu bezriska likmi. Tātad kopējais bezriska likmju apmērs pirmajos trīs mēnešos sasniedz 50 eiro. Visas likmes izmantojamas atsevišķi (vienkāršās) un likmes kartiņā jāatzīmē zilais lodziņš, kas apstiprina bezriska likmes izmantošanu.

Lojalitātes programma

Atkīvu lojalitātes programmu sporta likmēm Betsafe nepiedāvā, taču ik pa laikam ir īpašas punktu krāšanas akcijas ar ceļojumiem un naudas balvām. Piemēram, septembrī-oktobrī totalizators piedāvāja iegūt braucienu uz Anglijas premjerlīgas spēli vai naudas balvas.

Par katru apgrozīto eiro ar minimālo koeficientu 1,5, spēlētājs saņēma vienu punktu. Galvenajai balvai nepieciešami 220 tūkstoši punktu.

Iemaksas/Izmaksas

Betsafe iespējams veikt iemaksas ar internetbankas (SEB, Swedbank, Citadele), bankas kartes (VISA, Mastercard) vai pārskaitījuma palīdzību. Minimālā iemaksas summa ar internetbankas palīdzību ir 5 eiro, bankas kartes 5 eiro (līdz 50 eiro 2,5% komisija), pārskaitījuma 10 eiro.

Tikmēr izmaksas iespējamas gan ar bankas kartes (VISA), gan arī pārskaitījuma palīdzību. Izmaksa uz karti notiek līdz piecu darba dienu laikā, savukārt uz bankas kontu 1-3 dienu laikā.

Koeficienti

Ņemot vērā darbošanos globālajā tirgū, betsafe piedāvā salīdzinoši agresīvus koeficientus, līdz ar to iespēja atrast gana vērtīgus piedāvājumus.

Dizains

Betsafe totalizators piedāvā diez gan klasisku, taču ērtu un pārskatāmu dizainu. Sporta veidi atrodas malā, augšā iespējams pārslēgties starp pirmsspēles un live likmēm. Ieejot lapā,  centrā redzēsi drīzākos un karstākos notikumus.

Sporta likmes

Betsafe piedāvā nepārspējami plašu likmju izvēli gan uz vietējiem, gan pasaules mēroga notikumiem sportā. Sākot no futbola un hokeja, līdz pat šautriņām un snūkeram. Neiztikt arī bez dažādiem politikas un izklaides piedāvājumiem. Iespējams veikt vienkāršās,  kombinētās un sistēmas likmes.

Tāpat sadaļā Latvijas īpašās likmes dažādas likmes uz Latvijā aktuāliem notikumiem. Daļu no tām nodrošina raidījums “Faceoff”, ar ko Betsafe ir sadarbība.

Live likmes piedāvā iespēju līdz pilnībai izbaudīt priecīgo satraukumu un veikt likmes notikumu reālajā laikā.

Visiem rezultātiem, statistikai un plašākam, pārskatāmākam notikumu kalendarām iespējams sekot integrētā score24 resursā.

Klientu serviss

Betsafe iespējams noskaidrot sev interesējošo informāciju ar čata, epasta ([email protected]), tālruņa (“Atzvani man” forma) un biežāk uzdoto jautājumu (BUJ) sadaļas palīdzību. Tas viss apkopots zem Palīdzības centra sadaļas, ko sākotnēji ir salīdzinoši grūti ievērot.  Ar klientu servisa palīdzību noteikti arī vari nodot Betsafe atsauksmes.

Klientu atbalsta darba laiks darbadienās ir 10:00-23:00, brīvdienās 12:00-21:00. Nepieciešamības gadījumā iespējams izmantot ari klientu servisu angļu valodā.

Biežāk uzdoto jautājumu (BUJ) sadaļa ir salīdzinoši plaša un noteikti palīdzēs, ja ar totalizatoru spēli esi uz Jūs.

Atbildīga spēle

Atbildīgu azartspēļu jomā Betsafe sadarbojas ar Global Gaming Guidance Group (G4) organizāciju, kuras mērķis minimizēt azartspēļu radītās problēmas.

“Lielākajai daļai cilvēku azartspēles ir izklaide, un mēs Betsafe pilnīgi noteikti vēlamies, lai tas tā arī būtu. Mēs vēlamies, lai Tu labi pavadītu laiku, jūtot līdzi savai komandai un cerot uz precīzi prognozētu iznākumu, “ vēsta teksts atbildīgu azartspēļu sadaļā.

Betsafe iespējams uzstādīt iemaksu ierobežojumu, kas var tikt pielāgots vēlamajam laika periodam – dienai, nedēļai vai mēnesim. Cita iespēja ir dienas likmju skaita vai summas limitu uzstādīšana.

Ilgāka pārtraukuma nepieciešamības gadījumā iespējams bloķēt savu kontu uz laika periodu no 24 stundām līdz 12 mēnešiem.

Avoti

Betsafe totalizators informācija

3 X €10 Likmes bez zaudējuma riska
4.0
Godīgums
5.0
Programmatūra
4.0
Bonusi un piedāvājumi
5.0
Klientu atbalsts
4.5 Vērtējums

3 Replies to “Betsafe totalizators”

Sporta totalizatori
Synottip totalizators
Synottip totalizators

Synottip totalizators: 50€ bezriska likme

Olybet totalizators
Olybet totalizators

Olybet totalizators: Līdz 100€ bonuss

11.lv totalizators
11.lv totalizators

Viens viens totalizators: 3×11€ bezriska likmes

Pafbet totalizators
Pafbet totalizators

Pafbet totalizators: 10€ reģistrācijas bonuss

Betsafe totalizators
Betsafe totalizators

Betsafe totalizators: 3 X €10 likmes bez zaudējuma riska