Optibet totalizators
4.3

Optibet totalizators

Optibet totalizators: 30€+līdz pat 70€ likmes bez riska

Optibet uzskatāms kā Latvijā vecākais sporta totalizators, kurš pateicoties ilgstošai monopola situācijai laika gaitā ieguvis plašu klientu bāzi. Popularitātes nostiprināšanai palīdz arī plašs sporta bāru tīkls.

Optibet atsauksmes

Plusi:

  • Liela pieredze Latvijas tirgū un plašs klientu loks
  • Saistoši īpašie piedāvājumi un reģistrācijas bonuss
  • Ātras izmaksas

Mīnusi:

  • Novecojis dizains

Licenze

Optibet ir Latvijā legāls un azartspēļu inspekcijā licenzēts totalizators. Tas izmanto Gaming Labs (GLL) programmatūru un Sectigo drošības standartus.

Reģistrācijas bonuss

Optibet jaunajiem klientiem piedāvā bezriska likmes, ar iespēju tās saņemt papildus, veicot noteikto apgrozījumu. Reģistrējoties spēlētājam jāveic vismaz 10 eiro iemaksa, papildus tam jāievada Optibet bonusa kods. Attiecīgi tad tiek piešķirtas trīs 10 eiro bezriska likmes.

Tātad spēlētājs pirmās trīs likmes, kopumā 30 eiro vērtībā veic bez jebkāda uztraukuma. Ja tā uzvar, tiek iegūts laimests, ja ne, likmes summa tiek atgriezta. Pēc tam iespējams iegūt vēl maksimums septiņas bezriska likmes.

Apgrozot 100 eiro vienkāršajās likmēs, tiek piešķirtas divas papildu likmes. Vēl tikpat likmes iespējams iegūt, apgrozot 50 eiro divkāršajās likmēs, savukārt vēl trīs, apgrozot 50 eiro trīskāršajās likmēs.

Tas nozīmē tikai to, ka kopumā iespējams iegūt 10 bezriska likmes 100 eiro vērtībā. Protams, par attiecīgu samaksu, kas šajā gadījumā ir apgrozījums. Vērts ņemt vērā, ka likmēm bez riska jābūt vienkāršām likmēm ar maksimālo koeficientu 5.00 un krājot papildu bezriska likmes, minimālajam koeficientam apgrozījuma likmei jābūt 1.30.

Lojalitātes programma

Optibet piedāvā trīs līmeņu lojalitātes programmu (Pamata-Zelta-Platīna), kurā iespējams krāt VIP punktus, vēlāk tos apmainot pret naudu vai citām balvām. Katri 1250 punkti ir 1 EUR vērti. Piešķirtie punkti par veiktajām sporta likmēm atšķiras atkarībā no iegūtā līmeņa.

Piemēram, viena eiro divkāršā likme pamata līmenī dos divus punktus, savukārt zelta līmenī jau 2,2 punktus.

Iemaksas/Izmaksas

Iemaksas Optibet totalizatorā iespējamas ar maksājumu karti (VISA, Mastercard), internetbanku (Swedbank, SEB, Citadele) vai ar bankas pārskaitījumu.

Minimālā iemaksa ar bankas pārskatījuma palīdzību ir 0.10 eiro, maksimālā 20 000 eiro. Internetbankas pārskaitījuma minimālā iemaksa ir 5 eiro, maksimālā 5000 eiro. Tikmer maksājumu kartes minimālā iemaksas summa ir 7 eiro.

Arī Optibet izmantojis tehnoloģisko progresu un ļauj saviem klientiem saņemt izmaksas stundas laikā. Izņēmums ir laika posms no 00:00-10:00, kad pārskaitījums notiek laika posmā no 10:00-11:00.

Koeficienti

Lai gan pamatā piedāvātie koeficienti ir salīdzinoši konservatīvi, laiku pa laikam iespējams tajos atrast labu vērtību.

Dizains

Optibet piedāvā salīdzinoši novecojušu, taču pietiekami ērtu un pārskatāmu dizainu. Arī Optibet atsauksmes norāda uz to, ka šajā jautājumā viedoklis ir atšķirīgs.

Sporta likmes

Optibet iespējams veikt sporta likmes uz vairāk nekā 20 dažādiem sporta veidiem un to notikumiem, kuri katru dienu ir vairāki simti. To starpā ir populārie futbols, hokejs, basketbols un teniss, kā arī mazāk populāri, taču atzīsti sporta veidi, piemēram, motosports, MMA, snūkers un daudzi citi. Notikumi sakopojamai vienkāršajās, kombinētajās vai sistēmas likmēs.  Neiztikt arī bez dažādiem izklaides un politikas notikumiem.

Tāpat jāizceļ iespaidīgais strauji augošā Esporta likmju piedāvājums. Spēlētājiem ir iespējas veikt likmes uz lielākiem vai mazākiem CS:GO, League of Legends, DOTA 2, Overwatch vai pat Rainbow Six turnīriem.

Protams, visus minētos sporta veidus Optibet nodrošina arī Live likmju formātā.

Likmju veikšanā palīdz integrētais statistikas serviss, kurā iespējams iepazīties ar līgu tabulām, savstarpējo maču bilanci un citu noderīgu statistiku.

Klientu serviss

Klientu jautājumus un problēmas atbalsta centrs risina ar epasta ([email protected]), tālruņa (67859932) un čata palīdzību. Epasts un tālrunis pieejams katru dienu no 09:00-01:00. Čata pieejamības laiks nav norādīts, taču jāpieņem, ka tas strādā līdzīgi.

Palīdzību iespējams meklēt arī biežāk uzdoto jautājumu sadaļā, kas Optibet gadījumā ir pietiekoši izsmeļoša un sniegs atbildes uz dažādām neskaidrībām, piemēram, “kas ir sistēmas” likme utt.

Atbildīga spēle

Optibet klientiem piedāvā uzstādīt vienu no diviem iespējamajiem limitiem, kurus izmantot, lai spēlēšana būtu patīkama un bez liekiem pārsteigumiem – dienas likmju summas limitu un maksimālo likmes summas limitu.

Dienas likmju summas limits ir maksimālā likmju summa, kuru iespējams izmantot veicot likmes vienas dienas ietvaros no plkst. 00:00 līdz 23:59. Likmes summas limits ir maksimālā summa vienai likmei.

Avoti

Optibet totalizators informācija

30€+30€ likmes bez riska
5.0
Godīgums
5.0
Programmatūra
4.0
Bonusi un piedāvājumi
3.0
Klientu atbalsts
4.3 Vērtējums

3 Replies to “Optibet totalizators”

Sporta totalizatori
Synottip totalizators
Synottip totalizators

Synottip totalizators: 50€ bezriska likme

Olybet totalizators
Olybet totalizators

Olybet totalizators: Līdz 100€ bonuss

11.lv totalizators
11.lv totalizators

Viens viens totalizators: 3×11€ bezriska likmes

Pafbet totalizators
Pafbet totalizators

Pafbet totalizators: 10€ reģistrācijas bonuss

Betsafe totalizators
Betsafe totalizators

Betsafe totalizators: 3 X €10 likmes bez zaudējuma riska