Totalizatoru bonusi

Katram biznesam ir svarīgi iegūt klientus vai noturēt esošos. Līdzīgi ir arī ar totalizatoriem. Talkā nāk totalizatora bonusi, kas attiecīgi piesaista jaunus klientus vai sekmē esošo noturēšanu.

  Pārsvarā fokuss ir uz reģistrācijas bonusiem, taču neiztikt arī bez dažādiem īpašiem piedāvājumiem esošajiem klientiem dažādos laika posmos. Ņemot vērā, ka tos piedāvā katrs sevi cienošs totalizators, konkurence ir pamatīga.

  Ļoti svarīgi pirms to izmantošanas iepazīties ar noteikumiem, lai nerastos lieki pārsteigumi.

  Reģistrācijas bonusi

  premium cash reward bonus work done best employee rewarding promotion order efficiency stimulation boss subordinate cartoon characters vector isolated concept metaphor illustration 335657 2870Kā jau noprotams, šis būs pirmais bonuss, kuru pamanīsi totalizatorā. To saņemsi reģistējoties un/vai veicot pirmo iemaksu. To iegūšanai parasti jānorāda bonusa kods, kas ir svarīgi, ja gribi to iegūt. Tāpat lielākajā daļā gadījumu to var neizmantot, ja nav lielas nepieciešamības.

  Izplatītākie totalizatora bonusi reģistrācijai ir bezriska likmes. Piemēram, 11.lv piedāvā izmantot 3×11 eiro likmes. Attiecīgi spēlētājs veic iemaksu (vismaz 10 eiro), veic 11 eiro likmi ar minimālo koeficientu 1.50. Ja tā uzvar, laimests ir tavs, ja ne, totalizators tavā kontā atgriež likmes summu. Līdz ar to minētajā piemērā zaudējumu gadījumā iespējams atgūt pat 33 eiro.

  Cita iespēja ir apgrozījuma bonusi. Spēlētājs reģistrējoties saņem papildu naudas summu, taču, lai to iegūtu, viņam jāveic noteikts totalizatora apgrozījums. Piemēram, Olybet piedāvā izvēlēties starp 20, 50 un 100 eiro naudas bonusu, atkarībā no veiktās iemaksas. Teiksim, iemaksājot 20 eiro, spēlētājam ir iespēja saņemt tikpat lielu naudas bonusu, taču sporta likmēs jāapgroza vismaz 200 eiro.

  Totalizatori mēdz būt arī īpaši dāsni, bez jebkādiem noteikumiem piešķirot kādu naudas summu par reģistrāciju. Latvijā šādi dara Pafbet, kas katram jaunajam klientam pēc iemaksas piešķir papildu piecus eiro.

  Lojalitātes programma

  Pastāvīgajiem spēlētājiem totalizatori automātiski ļauj piedalīties lojalitātes programmā, kurā pieejami dažāda veida bonusi.

  Lojalitātes programmaBūtība ir pavisam vienkārša. Spēlētājs veic sporta likmes, par ko viņš, balstoties uz noteikumiem, saņem attiecīgo punktu skaitu. Punkti tiek krāti, sasniedzot noteiktos līmeņus, kas padara programmu un punktu krāšanu vēl simpātiskāku.  Iegūtos punktus iespējams apmainīt pret naudas līdzekļiem. Piemēram, Optibet 1250 VIP punktus iespējams apmainīt pret 1eur.

  Tāpat totalizatori laiku pa laikam izsludina īpašas akcijas, kurās sakrājot nepieciešamo punktu skaitu iespējams, piemēram, doties ceļojumā, iegūt lielākas naudas un citas balvas.

  Šādi totalizatora bonusi būs patīkami lojāliem un aktīviem likmju veicējiem. Operators savā ziņā ar lojalitātes programmu palīdzību ļauj potenciāli kaut daļēji kompensēt zaudējumus vai iegūt papildu līdzekļus likmēm un iepriecināt sevi ar dažādām dāvanām.

  Īpašie piedāvājumi

  Īpašie piedāvājumiRegulārie un mazāk regulārie totalizatora bonusi pārvarā tiek balstīti uz dažādiem sporta notikumiem. Pasaules, Eiropas čempionāti, klubu, individuālie notikumu un tamlīdzīgi. Attiecīgi bonusi tiek saņemti attiecīgā notikuma ietvaros vai, balstoties uz tiem, jāizpilda kāds uzdevums.

  Iegūstamais bonuss lielākajā daļā gadījumu, visticamāk, būs bezriska likmju formā. Piemēram, Optibet piedāvā iegūt bezriska likmes uz UEFA Čempionu līgas notikumiem. Kādā no situācijām spēlētājam jāiemaksā vismaz 50 eiro, lai iegūtu 5 eiro bezriska likmi. Tālāk nepieciešams apgrozīt 75 eiro uz attiecīgā turnīra spēlēm, lai saņemtu vēl 15 eiro bezriska likmi.

  Tikmēr Pafbet, piemēram, piedāvā veikt likmes uz notikumiem un papildus vēl piedalīties prognožu spēlē ar iespēju iegūt 20 eiro bonusu. Laiku pa laikam totalizatori salīdzinoši negaidīti mēdz arī piedāvāt ļoti simpātiskus bonusus, taču tas notiek gana reti.

  Totalizatora bonusi ir laba iespēja iegūt papildu labumu no spēlēšanas, taču to iegūšanai un izmantošanai noteikti nav jābūt pašmērķim. Akla dzīšanās pēc bonusiem tikai izsitīs tevi no ritma un rosinās zaudējumu sērijas.

  Par autoru Linkedin Instagram Twitter
  Autors - Kārlis Krūmiņš
  Kārlis Krūmiņš

  Sporta-likmes.lv satura menedžeris. Tiešsaistes kazino entuziasts un pieredzējis satura veidotājs.